Jenštejn – Radonická

Jenštejn - Radonická

Do Jenštejna je to z Prahy kousek, pouhé 2 km severovýchodně od její hranice. Jenštejn spadá do okresu Praha – východ a autobusem se odsud dostanete na Černý most za 9 minut a v Letňanech jste do 16 minut. Jenštejn obklopuje polabská krajina s ornou půdou, ale najdete zde i lesnaté údolí s rybníky a pískovcovými skalami. A hlavně ticho, jaké v Praze nezažijete.

Občanská vybavenost

Doslova za rohem je zastávka autobusu (3 stanice na metro Černý Most), v blízkých Přezleticích (od domu jedna stanice autobusem)  je základní škola ve výstavbě s plánovaným otevřením pro školní rok 2020/2021.

Pár kroků od lokality se nachází rybníček s upraveným okolím, dětským hřištěm a sportovištěm. Na procházku můžete vyrazit po naučné stezce podél Vinořského potoka, která vás zavede do cca 2 km vzdálené Vinoře, kde můžete zajít na golf. Jenštejn protíná cyklostezka, takže okolní krajinu si můžete vychutnávat  i na kole. Za sportem se vyplatí vyrazit do sousedních Radonic, kde mají fotbalové hřiště, tenisové kurty i velkorysou sportovní halu – Sport centrum Radonice.

Mapa občanské vybavenosti

Foto z výstavby – podívejte se v jaké jsme nyní fázi.

Dostupnost MHD

Výborná dopravní dostupnost na linky Metra C a B.  V obci zastavují (ve vzdálenosti 450 metrů) příměstské autobusové linky 367  Praha – Černý Most ( 12 minut) a linka 376 v trase Praha – Letňany (16  minut).

Spojení do Prahy

Ceník domů

Pojďte dál

Užitná plocha 147 m je ideální pro mladou rodinu. Děti budou mít nahoře svoje pokojíčky a myslíme i na vaše auto, které zaparkujete v garáži. V předsíni je dostatek místa pro botník i šatní skříň. Z předsíně vejdete rovnou do kuchyně s obývákem, nebo si ještě předtím můžete dát rychlou sprchu v koupelně za dveřmi vlevo. Když se budete chtít naložit do vany, stačí vyběhnout po schodech nahoru do prostorné koupelny. Po dobrém jídle můžete odpočívat na gauči, otevřít si francouzská okna do zahrady a užívat siesty.

Rodinné domy stavíme vždy se vším všudy , tedy “na klíč”.

Standardy

Uvedená cena je za dokončený dům, včetně podlah (plovoucí podlahy Quick Step), obkladů a dlažeb (RAKO Random a Cemento), zařizovacích předmětů (JIKA, TEIKO) i vnitřních dveří (Solodoor). V ceně je zahrnuto i parkovací stání ze zámkové dlažby před domem.

Katalog standardů

Technologie

  • Konstrukční systém – zděný Ytong 250 mm
  • 1.N.P panelový stropy HELUZ
  • 2.N.P. zavěšený SDK podhled zateplený stříkanou vatou dle požadavku PENB
  • Obvodový plášť – zděný s fasádním zateplovacím systémem 80 mm
  • Konstrukce krovu- klasický dřevěný krov sbíjený z hranolů, půda nepochozí
  • Střešní krytina -Betonová taška Bramac
  • Příčky– zděné, Ytong tl. 125 mm

Ke stažení

Plocha 1.NP Stáhnout
Plocha 2.NP Stáhnout
Číslování domů v projektu Stáhnout

Nabídka domů

Přesvědčte se sami, že prodáváme domy za cenu bytu.

Našli jste svůj dům?

Pokud jste se taky zamilovali do Jenštejna a vybrali si svůj domek se zahradou, dejte nám o tom vědět. Ať můžeme společně vymyslet, jak to všechno zrealizovat.

Kontaktujte nás