top of page

Developerský projekt U Hřiště se nachází severně od hranic Prahy, v těsné blízkosti města Neratovice, v obci Kojetice.

Kojetice

u hřiště II.

-

Prodaný

-

-

-

-

C1

Get Started

-

Prodaný

-

-

-

-

C2

Get Started

8.569.000 Kč

Volný

Únor 2024

267 m²

201 m²

66 m²

C3

-

Prodaný

-

-

-

-

D1

Get Started

-

Prodaný

-

-

-

-

D2

Get Started

-

Prodaný

-

-

-

-

D3

Get Started

-

Prodaný

-

-

-

-

F1

Get Started

-

Prodaný

-

-

-

-

F2

Get Started

8.749.000 Kč

Volný

Únor 2024

282 m²

216 m²

66 m²

F3

Cena

Stav

Dokončení

Pozemek celkem

Výměra zahrady

Zastavěná plocha

Dům

Nabídka domů

Občanská vybavenost

Rodiny s dětmi potěší, že přímo v obci se nachází nejen obecní mateřská školka, ale i základní škola. Nedaleko je zastávka autobusu a v blízkých Neratovicích (4-6 min jízdy autobusem či vlakem) najdete vše, co k životu potřebujete: poliklinika, obvodní lékaři, zubaři, sportoviště, krytý plavecký bazén s tobogánem, nemocnice s porodnicí, tři lékárny, řadu supermarketů

  • Metro C Ládví - 23 minut

Pojďte dál

V srpnu 2021 jsme zahájili výstavbu prvního ze čtyř dvoupodlažních villa-domů s výměrou pozemků od 270 m² až po 400 m2. Dům H byl úspěšně dokončen a předán klientům v červenci 2022. Prodej dalších domů z této etapy, tj. C, D a F,  byl zahájen na podzim 2023.

 

V našem originálně řešeném typovém rodinném domě jsou umístěny tři bytové jednotky. Každá je vybavena mimo jiné tepelným čerpadlem, s podlahovou plochou (dle NOZ) 105,3 m². V přízemí nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, místnost pod schody, WC a dále technická místnost (mj. s plánovaným prostorem pro pračku a sušičku) a pochopitelně zádveří.

 

Ve 2. NP se nachází tři pokoje a koupelna s WC. Díky stavebnímu řešení domu, má každá jednotka na zahradě dostatek soukromí. Nesmíme zapomenout na místa k parkování – ke každému bytu v domě přináleží dvě parkovací místa, které jsou již zahrnuty v inzerované ceně.

bottom of page