Tursko - Na Výsluní

Tursko - Na Výsluní

Projekt U Turského rybníka se nachází v obci Tursko, v rovinaté kotlině ohraničené na východě Chýnovským hájem a na západě  lesem zvaným Erš . Výhled na horu Říp, krásná příroda, možnost romantického posezení u tamějšího rybníkaMožnost cyklistických vyjížděk, rybaření, kurzů jízdy na koních, hraní tenisu či fotbalu, to vše se může stát neodlučitelnou součástí Vaší relaxace.

Občanská vybavenost

Důležitou součásti zajištění pohodlí je i občanská vybavenost jako je mateřská škola, základní škola, pošta, restaurace, obchod se smíšeným zbožím.

Projekt je situován na břehu turského rybníka. Obec Tursko se nachází pouhých 8 km od hranic hlavního města. V jeho blízkosti naleznete kompletní občanskou vybavenost:

  • Hypermarket Tesco Kralupy 8 km
  • Lidl Horoměřice, 7 km 
  • Přírodní park Divoká Šárka 12 km 
  • Poliklinika Kralupy nad Vltavou 6 km

Dostupnost MHD

Výborná dopravní dostupnost na linku Metra A  Bořislavka (14 km)

Metro A – Bořislavka

Ceník domů

Pojďte dál

Projekt je situován na břehu turského rybníka. Obec Tursko se nachází pouhých 8 km od hranic hlavního města. V jeho blízkosti naleznete kompletní občanskou vybavenost. Výborná dopravní dostupnost na linku Metra A Bořislavka (14 km).

V lokalitě bude postupně ve dvou etapách postaveno celkem 15 rodinných domů a bytů v domech o dvou bytových jednotkách. V rámci první etapy již byla zahájena výstavba prvních osmi domů.

Standardy

Uvedená cena je za dokončený dům, včetně podlah (plovoucí podlahy Quick Step), obkladů a dlažeb (RAKO Random a Cemento), zařizovacích předmětů (JIKA, RAVAK, CUBITO) i vnitřních dveří. V ceně je zahrnuto i parkovací stání ze zámkové dlažby před domem.

Katalog standardů

Technologie

  • Konstrukční systém – zděný Ytong 250 mm
  • Obvodový plášť – zděný s fasádním zateplovacím systémem 140 mm
  • Teplovodní podlahové vytápění
  • Tepelné čerpadlo Vitocal 100-S, AWB-M-E 101 8 Kw
  • Příčky– zděné, Ytong tl. 125 mm

Ke stažení

Situace a půdorys domu 1,2 Stáhnout
Stavební povolení domy 1,2 Stáhnout
LV 1251 Bydlení Tursko Stáhnout
Geometrický plán Stáhnout
PENB Dům 1,2 Stáhnout
Schéma jednotek - příloha č. 2 PV - připravuje se Stáhnout

Nabídka domů

Přesvědčte se sami, že prodáváme domy za cenu bytu.

Zastavěná plocha dle § 2 odst. 7 zákona 183/2006 Sb. Stavební zákon.

Uvedené ceny rodinných domů neobsahují interiérové – nábytkové vybavení (kuchyňskou linku, osvětlení, vestavný nábytek apod.).

Ceník je platný až do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření písemné Rezervační smlouvy se zájemcem.

Našli jste svůj dům?

Pokud jste se taky zamilovali do Kojetic a vybrali si svůj domek se zahradou, dejte nám o tom vědět. Ať můžeme společně vymyslet, jak to všechno zrealizovat.

Kontaktujte nás