Radonice – U Nebeského rybníku

Radonice - U Nebeského rybníku

Radonice najdete v těsném sousedství severovýchodního okraje Prahy. Do centra je to jen 16 km. Na jaře 2019 zde zahájíme výstavbu čtyř dvoupodlažních samostatně stojících domů s užitnou plochou 148,7 m2. Dokončení plánujeme na jaro 2020. Nové rodinné domy budou stát na ulici V zahrádkách, na jižním okraji Radonic, v blízkosti Nebeského rybníka. Developerem i prodejcem je společnost Radonice Immobilien s.r.o.

Občanská vybavenost

Velkou výhodou Radonic je skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy. Když nasednete do auta, budete ani ne za minutu u sjezdu na D10, takže na stanici metra B – Černý most se dostanete do 10 minut. Hned vedle metra najdete velkorysé nákupní centrum (170 obchodů, 30 restaurací, 9 kinosálů) a kousek pod ním se nachází poliklinika Parník.

Základní potraviny a potřeby do domácnosti nakoupíte v obchodě přímo v Radonicích. Mateřskou a základní školu budete mít pár kroků od domu, takže žádné složité dojíždění. V dohledu vašeho domu je fotbalové hřiště a tenisové kurty. Sportovní vyžití nabízí také Sport centra Radonice, se sportovní halou.  Na golf můžete vyrazit do obce Mstětice, což vám autem zabere necelých 10 minut. Dětem se bude líbit v rodinném parku Amerika, plným atrakcí, včetně rybníčku na koupání s písčitou pláží. Parku dominuje amfiteátr, kde se přes léto griluje a pořádají koncerty. V Radonicích mají také Kulturní centrum, kam můžete zajít na divadlo, filmový festival a další společenské akce. V blízkosti Radonic stojí za to navštívit zámecký areál Ctěnice, se středověkou historií.

Mapa občanské vybavenosti

Foto z výstavby – podívejte se v jaké jsme nyní fázi.

Dostupnost MHD

Na autobusovou zastávku dojdete za chvilku, je to jen 450 m. Linkou 367 se dostanete za 9 minut na Černý most a autobusem s číslem 376 budete v Letňanech za 16 minut. Hlavně si ta podobná čísla autobusů nepoplést.

Spojení do Prahy:

Metro B – Černý most

Metro C – Letňany

Ceník domů

Pojďte dál

V našich domech s užitnou plochou 144 m2 se bude líbit i velkým rodinám. Každé dítě bude mít svůj pokojíček, takže se vám nebudou válet hračky po celém domě a díky dvěma koupelnám a třem toaletám se nestane, že by někdo musel stát ve frontě. Centrum domova samozřejmě tvoří velký prosvětlený obývák s kuchyní a jídelnou, kde se potká u jídla či televize celá rodina. Umístění ložnice zaručuje klid a kvalitní odpočinek. K relaxaci vybízí i vana v horním patře, a nebo se můžete slunit na zahradě. Rodina se mnohdy neobejde bez druhého auta, proto stavíme domy s krytým parkovacím stáním rovnou pro dvě vozidla s plochou 33,5 m2.

Rodinné domy stavíme vždy se vším všudy , tedy “na klíč”.

Standardy

Uvedená cena je za dokončený dům, včetně podlah (plovoucí podlahy Quick Step), obkladů a dlažeb (RAKO), zařizovacích předmětů (JIKA, TEIKO) i vnitřních dveří (Solodoor). V ceně je zahrnuto i parkovací stání pro dva osobní automobily.

Katalog standardů

Technologie

  • Konstrukční systém – zděný Ytong 250 mm
  • 1.N.P panelový stropy HELUZ
  • 2.N.P. zavěšený SDK podhled zateplený stříkanou vatou dle požadavku PENB
  • Obvodový plášť – zděný s fasádním zateplovacím systémem 80 mm
  • Sedlová střecha je opatřena střešními taškami Terran Danubia CS černá
  • Příčky– zděné, Ytong tl. 125 mm
  • Vnější omítky jsou silikonové, BAUMIT
  • Vnitřní omítky jsou keraštukové

Ke stažení

Situace širších vztahů Stáhnout
PENB Stáhnout
Půdorys 1.NP Stáhnout
Půdorys 2.NP Stáhnout

Nabídka domů

Bohužel máme již vyprodáno ale nezoufejte, již brzy uvolníme do prodeje Bašť - Ke Střelnici, kde Vám nabídneme obdobné samostatně stojící domy.

Našli jste svůj dům?

Pokud jste se taky zamilovali do Radonic a vybrali si svůj domek se zahradou, dejte nám o tom vědět. Ať můžeme společně vymyslet, jak to všechno zrealizovat.

Kontaktujte nás