Kojetice – U hřiště

Kojetice - U hřiště

Projekt celkem 35 bytových jednotek, z nichž 24 se nachází ve dvou typově odlišných viladomech a 11 bytů představují samostatné rodinné domy. 

Domy budou uvolňovány do prodeje postupně v jednotlivých časových etapách. V té první máte možnost výběru ze čtyř solitérních domů (nyní vyprodáno) a tří dalších bytových jednotek ve viladomě.  Prodej celkem šesti solitérních domů z druhé etapy byl právě zahájen a jejich dokončení je v plánu v září 2022.  Developerem (a vlastníkem pozemků) jsou společnosti MiTo Immo s.r.o. a Kojetice Immobilien s.r.o.

Lokalita

Developerský projekt U Hřiště se nachází severně od hranic Prahy, v těsné blízkosti města Neratovice, v obci Kojetice. Lokalita je v docházkové vzdálenosti (400 m) od zastávky autobusů, se spojením na Metro C a od zastávky vlaků  (700 m) s přímým vlakovým spojením do Prahy (na Masarykovo nádraží). Kojetice nabízí mix kvalitního bydlení v blízkosti přírody a přitom v Neratovicích jste autem do 3 minut a 35 minut vám zabere cesta do centra Prahy.

Občanská vybavenost

Občanská vybavenost 

Rodiny s dětmi potěší, že přímo v obci se nachází nejen obecní mateřská školka, ale i  základní škola. Nedaleko je zastávka autobusu a v blízkých Neratovicích (4-6 min jízdy autobusem či vlakem) najdete vše, co k životu potřebujete – nadstandardní občanská vybavenost: poliklinika, obvodní lékaři, zubaři, sportoviště, krytý plavecký bazén s tobogánem, nemocnice s porodnicí, tři lékárny, řadu supermarketů (Billa, Tesco, Lidl, Penny Market) několik školek, dvě základní školy, gymnázium, SOŠ a SOU, obchodní akademie, základní umělecká škola, dům dětí se zájmovými kroužky, domov pro seniory, letní koupaliště, zimní stadion s veřejným bruslením, pracovní úřad, finanční úřad, MěÚ, knihovna, pošta, společenský dům s kinem, restaurace i cukrárny.

Sportovní vyžití pro děti i dospělé nabízí fotbalové hřiště a milovníci běhu ocení rovinky podél nedaleké řeky Labe. Dětem slouží hned dvě dětská hřiště přímo v obci. V dochozí vzdálenosti se nachází přírodní koupaliště bývalá štěrkovna Lom Kojetice.

Mapa občanské vybavenosti

Dostupnost MHD

Výborná dopravní dostupnost na linku Metra C i B (Masarykovo nádraží).  V obci zastavují (ve vzdálenosti do 400 metrů) příměstské autobusové linky 351 a 369 v trase Praha – Letňany (35minut) a Praha – Ládví (23min)

METRO C – Letňany

METRO C – Ládví

Praha – Masarykovo nádraží 

Ceník domů

Pojďte dál

V námi nabízených samostatně stojících domech, vybavených tepelným čerpadlem, s podlahovou plochou 134 m2 se bude líbit i velkým rodinám. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, místnost pod schody, koupelna + WC, dále technická místnost s kotlem (mj. s plánovaným prostorem pro pračku a sušičku) a jeden pokoj. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC.

Předností bezesporu je, že průběžné financování výstavby není námi vyžadováno – pouze rezervační jistina 100.000,- Kč. Další část ve výši Kč 400.000 se hradí po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní a zbývající část celé Kupní ceny Klient hradí až při samotném podpisu KS. 

V nabízené ceně je zahrnut jak pozemek pro zahradu, tak i prostor před domem kde máte již v inzerované ceně zahrnuto parkovací místo pro dvě vozidla, přičemž jedno je kryté.

Standardy

Uvedená cena je za dokončený dům, včetně podlah (plovoucí podlahy Quick Step), obkladů a dlažeb (RAKO Random a Cemento), zařizovacích předmětů (JIKA, RAVAK, CUBITO) i vnitřních dveří. V ceně je zahrnuto i parkovací stání ze zámkové dlažby před domem.

Katalog standardů

Technologie

  • Konstrukční systém – zděný Ytong 250 mm
  • Obvodový plášť – zděný s fasádním zateplovacím systémem 120 mm
  • Teplovodní podlahové vytápění
  • Tepelné čerpadlo Vitocal 100-S, AWB-M-E 101 8 Kw
  • Příčky– zděné, Ytong tl. 125 mm

Ke stažení

Půdorys, řez Stáhnout
Stavební povolení 295_4446 Stáhnout
LV 599 Stáhnout

Nabídka domů

Přesvědčte se sami, že prodáváme domy za cenu bytu.

Zastavěná plocha dle § 2 odst. 7 zákona 183/2006 Sb. Stavební zákon.

Uvedené ceny rodinných domů neobsahují interiérové – nábytkové vybavení (kuchyňskou linku, osvětlení, vestavný nábytek apod.).

Ceník je platný až do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření písemné Rezervační smlouvy se zájemcem.

Našli jste svůj dům?

Pokud jste se taky zamilovali do Kojetic a vybrali si svůj domek se zahradou, dejte nám o tom vědět. Ať můžeme společně vymyslet, jak to všechno zrealizovat.

Kontaktujte nás