Kojetice u Hřiště III

Kojetice - U hřiště III

V dubnu 2022 jsme zahájili výstavbu čtyř dvoupodlažních villa-domů s výměrou pozemků od 220 m² až po 429 m². V našem originálně řešeném typovém rodinném domě jsou umístěny tři bytové jednotky. Každá je vybavena (mimo jiné) tepelným čerpadlem a dle NOZ je její rozloha 109,9 m². V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, místnost pod schody, koupelna se sprchovým koutem a WC, dále technická místnost (mj. s plánovaným prostorem pro pračku a sušičku) a prostorné zádveří. V 2. NP se nachází tři pokoje, koupelna s vanou i WC. Díky stavebnímu řešení domu mají, zejména krajní jednotky, na zahradě dostatek soukromí. Nesmíme zapomenout na místa k parkování – ke každému bytu v domě přináleží dvě parkovací místa, které jsou již zahrnuty v inzerované ceně.

Lokalita

Developerský projekt U Hřiště se nachází severně od hranic Prahy, v těsné blízkosti města Neratovice, v obci Kojetice. Lokalita je v docházkové vzdálenosti (400 m) od zastávky autobusů, se spojením na Metro C a od zastávky vlaků  (700 m) s přímým vlakovým spojením do Prahy (na Masarykovo nádraží). V Neratovicích jste autem do 3 minut a 35 minut vám zabere cesta do centra Prahy.

Občanská vybavenost

Občanská vybavenost 

Rodiny s dětmi potěší, že přímo v obci se nachází nejen obecní mateřská školka, ale i základní škola. Nedaleko je zastávka autobusu a v blízkých Neratovicích (4-6 min jízdy autobusem či vlakem) najdete vše, co k životu potřebujete: poliklinika, obvodní lékaři, zubaři, sportoviště, krytý plavecký bazén s tobogánem, nemocnice s porodnicí, tři lékárny, řadu supermarketů (Billa, Tesco, Lidl, Penny Market) několik školek, dvě základní školy, gymnázium, SOŠ a SOU, obchodní akademie, základní umělecká škola, dům dětí se zájmovými kroužky, domov pro seniory, letní koupaliště, zimní stadion s veřejným bruslením, pracovní úřad, finanční úřad, MěÚ, knihovna, pošta, společenský dům s kinem, restaurace, cukrárny…

Sportovní vyžití pro děti i dospělé nabízí fotbalové hřiště a milovníci běhu ocení rovinky podél nedaleké řeky Labe. Dětem slouží hned dvě dětská hřiště přímo v obci. V dochozí vzdálenosti se nachází přírodní koupaliště – bývalá štěrkovna Lom Kojetice. V našem projektu Kojetice u Hřiště máme v plánu postavit celkem 35 jednotek bytů a domů.

Mapa občanské vybavenosti

Dostupnost MHD

Výborná dopravní dostupnost na linku Metra C i B (Masarykovo nádraží).  V obci zastavují (ve vzdálenosti do 400 metrů) příměstské autobusové linky 351 a 369 v trase Praha – Letňany (35minut) a Praha – Ládví (23min)

METRO C – Letňany

METRO C – Ládví

Praha – Masarykovo nádraží 

Ceník domů

Pojďte dál

V námi nabízeném domě, kde každá ze tří jednotek poskytuje na své zahradě dostatek soukromí, se budete cítit téměř jako samostatně stojícím domě a ne jako v domě řadovém. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, komora pod schody a WC, dále technická místnost s kotlem (mj. s plánovaným prostorem pro pračku a sušičku) a zádveří. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC. Ke každému bytu v domě přináleží dvě parkovací místa, jež jsou zahrnuty v inzerované ceně.

Předností bezesporu je, že průběžné financování výstavby není námi vyžadováno – pouze rezervační jistina 100.000,- Kč. Další část ve výši Kč 400.000 se hradí po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní a zbývající část celé Kupní ceny Klient hradí až při samotném podpisu KS.

Standardy

Uvedená cena je za dokončený dům, včetně podlah (plovoucí podlahy Quick Step), obkladů a dlažeb (RAKO Random a Cemento), zařizovacích předmětů (JIKA, RAVAK, CUBITO) i vnitřních dveří. V ceně je zahrnuto i parkovací stání ze zámkové dlažby před domem.

Katalog standardů

Technologie

  • Konstrukční systém – zděný Ytong 250 mm
  • Obvodový plášť – zděný s fasádním zateplovacím systémem 140 mm
  • Teplovodní podlahové vytápění
  • Tepelné čerpadlo Vilant V V L 75/6 plus vzduch/voda
  • Příčky– zděné, Ytong tl. 125 mm

Ke stažení

Kojetice situace domy A a B Stáhnout
LV 598 Stáhnout
Průkaz energetické náročnosti budovy Stáhnout
stavební povolení A,B,E,G Stáhnout
výměry dle NOZ pro PV domy A a B Stáhnout
výměry zahrad pro domy A a B Stáhnout
zkrácená PD Stáhnout

Nabídka domů

Přesvědčte se sami, že prodáváme domy za cenu bytu.

Zastavěná plocha dle § 2 odst. 7 zákona 183/2006 Sb. Stavební zákon.

Uvedené ceny rodinných domů neobsahují interiérové – nábytkové vybavení (kuchyňskou linku, osvětlení, vestavný nábytek apod.).

Ceník je platný až do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření písemné Rezervační smlouvy se zájemcem.

Našli jste svůj dům?

Pokud jste se taky zamilovali do Kojetic a vybrali si svůj domek se zahradou, dejte nám o tom vědět. Ať můžeme společně vymyslet, jak to všechno zrealizovat.

Kontaktujte nás