Bašť – Předbojská

Bašť - Předbojská

Projekt šesti prostorných bytů o dispozici 4+kk, které jsou umístěny ve třech samostatně stojících dvoupatrových domech začínáme stavět v listopadu 2020. Dokončení, včetně výstavby veškeré infrastruktury, je v plánu na podzim příštího roku. Developerem (a vlastníkem pozemků) je společnost Bašť Immobilien s.r.o.

Developerský projekt Předbojská se nachází severně od hranic Prahy v obci Bašť. Lokalita je v docházkové vzdálenosti (580 m) od zastávky autobusů, se spojením na Metro C (Ládví). Bašť nabízí mix kvalitního bydlení v blízkosti přírody a vzdálenosti 10 minut do OC Letňany či 20-25 minut do centra Prahy autem. Bašť obklopuje převážně zemědělská krajina ale najdete zde rozsáhlý zachovalý listnatý porost – Les Beckov. A hlavně ticho, jaké v Praze nezažijete.

Občanská vybavenost

Nedaleko je zastávka autobusu a v blízkých Líbeznicích (od domu tři stanice autobusem) je základní škola a nově i základní umělecká škola. Rodiny s dětmi potěší, že přímo v obci se nachází nejen obecní mateřská školka, ale hned dvě další Mateřská školka MAMA a Maxíkova jazyková školka a jesle). Bašť poskytuje dostatečnou občanskou vybavenost, jako jsou restaurace, pošta, obchodyse smíšeným zbožím a potravinami, kadeřnictví, kosmetiku či zahradnictví a mnohé další. Ordinace praktických lékařů, dětských lékařů, stomatologů a gynekologů je v sousední obci Líbeznice. Výhodou Baště je i napojení na silnici I/9 (obchvat Líbeznice) a cyklostezka do Líbeznic. Sportovní vyžití pro děti i dospělé nabízí fotbalové hřiště, které prochází proměnou v moderní sportovní areál, milovníci běhu ocení možnost zaběhání si v lese Beckov Běžecká trasa přes les Beckov. Dětem slouží hned tři dětská hřiště přímo v obci.  Milovníci golfu uvítají blízkost golfového resort Yard v sousední obci Předboj vzdálené 3 minuty jízdy autem.

Mapa občanské vybavenosti

Dostupnost MHD

Výborná dopravní dostupnost na linky Metra C.  V obci zastavují (ve vzdálenosti do 600 metrů) příměstské autobusové linky 368 v trase Praha – Ládví (20 minut).

Spojení do Prahy

Ceník domů

Pojďte dál

V našich domech s podlahovou plochou 119,9 m(dle NOZ) se bude líbit i větším rodinám. Každé dítě bude mít svůj pokojíček, takže se vám nebudou válet hračky po celém domě a díky dvěma toaletám se snad nestane, že by někdo musel stát ve frontě 🙂 . Centrum domova samozřejmě tvoří velký prosvětlený obývací prostor s jídelnou, kde se potká u jídla či televize celá rodina. Navrhované umístění ložnice rodičů zaručuje klid a kvalitní odpočinek. V přízemí se nachází rozlehlý, z velké části prosklený obývací pokoj s výhledem do zahrady a s jídelnou, kde se potká u jídla či televize celá rodina. Kuchyň je v přímém spojení s obývacím pokojem, ale navržena byla tak aby její „chod“ nerušil obytný prostor. Dále Vám dům nabídne prostorné zádveří s WC a rovněž i místnost pod schody – technické zázemí domu. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC. Schodiště a chodba v 2NP je jedinečným způsobem prosvětlena dvojicí prosklených oken. V přízemí se nachází ještě technická místnost,  kde je umístěn el.kotel,zásobník TUV a příprava pro pračku a sušičku). Pozemek Zahrady nabízí dostatek prostoru pro trávení volného času. 

Předností bezesporu je, že průběžné financování výstavby není námi vyžadováno – pouze rezervační jistina 100.000,- Kč – doplatek je hrazen až při samotném podpisu KS. Doporučujeme, pro Vaši lepší představu, návštěvu této lokality, kde nedalo stojí řada typově podobných domů, které jsme postavili v minulých letech.

V nabízené ceně je zahrnut jak pozemek pro zahradu, tak i prostor před domem, kde máte již v inzerované ceně zahrnuto parkovací místo pro dvě vozidla.

Standardy

Uvedená cena je za dokončený dům, včetně podlah (plovoucí podlahy Quick Step), obkladů a dlažeb (RAKO Random a Cemento), zařizovacích předmětů (JIKA, MASONITE, TEIKO) i vnitřních dveří. V ceně je zahrnuto i parkovací stání ze zámkové dlažby před domem.

Katalog standardů

Technologie

  • Konstrukční systém – zděný Ytong 250 mm
  • Obvodový plášť – zděný s fasádním zateplovacím systémem 100 mm
  • Stropní panely Heluz
  • Střešní krytina fólie DEK
  • Příčky– zděné, Ytong tl. 125 mm

Ke stažení

PENB jednoho z domů Stáhnout
LV 552 Stáhnout
výměry parcel včetně stavební situace Stáhnout

Nabídka domů

Přesvědčte se sami, že prodáváme domy za cenu bytu.

Zastavěná plocha dle § 2 odst. 7 zákona 183/2006 Sb. Stavební zákon.

Uvedené ceny rodinných domů neobsahují interiérové – nábytkové vybavení (kuchyňskou linku, osvětlení, vestavný nábytek apod.).

Ceník je platný až do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření písemné Rezervační smlouvy se zájemcem.

Našli jste svůj dům?

Pokud jste se taky zamilovali do Baště a vybrali si svůj domek se zahradou, dejte nám o tom vědět. Ať můžeme společně vymyslet, jak to všechno zrealizovat.

Kontaktujte nás