Bašť – Ke Střelnici

Bašť - Ke Střelnici

Projekt celkem 13 samostatně stojících dvoupatrových domů s výměrou zahrad od 551 m2 až po 710 m2 postavíme ve dvou etapách. Dokončení první etapy, v rámci které nabízíme tři typy domů, je v plánu na jaře příštího roku. Developerem první etapy je společnost Solitaire Immobilier s.r.o.

Developerský projekt Ke Střelnici se nachází severně od hranic Prahy v obci Bašť. Lokalita je v docházkové vzdálenosti (330 m) od zastávky autobusů, se spojením na Metro C (Ládví). Bašť nabízí mix kvalitního bydlení v blízkosti přírody a vzdálenosti 10 minut do OC Letňany či 20-25 minut do centra Prahy autem. Bašť obklopuje převážně zemědělská krajina ale najdete zde rozsáhlý zachovalý listnatý porost – Les Beckov. A hlavně ticho, jaké v Praze nezažijete.

Občanská vybavenost

Doslova za rohem je zastávka autobusu a v blízkých Líbeznicích (od domu dvě stanice autobusem) je základní škola a nově i základní umělecká škola. Rodiny s dětmi potěší, že přímo v obci se nachází nejen obecní mateřská školka, ale hned dvě další – Mateřská školka MAMA a  Maxíkova jazyková školka a jesle. Bašť poskytuje dostatečnou občanskou vybavenost, jako jsou restaurace, pošta, obchody se smíšeným zbožím a potravinami, kadeřnictví, kosmetiku či zahradnictví a mnohé další. Ordinace praktických lékařů, dětských lékařů, stomatologů a gynekologů je v sousední obci Líbeznice. Výhodou Baště je i napojení na silnici I/9 (obchvat Líbeznice) a cyklostezka do Líbeznic. Sportovní vyžití pro děti i dospělé nabízí fotbalové hřiště, které prochází proměnou v moderní sportovní areál, milovníci běhu ocení možnost zaběhání si v lese Beckov Běžecká trasa přes les Beckov.

Dětem slouží hned tři dětská hřiště přímo v obci.  Milovníci golfu uvítají blízkost golfového resort Yard v sousední obci Předboj vzdálené 3 minuty jízdy autem.

Mapa občanské vybavenosti

Foto z výstavby – podívejte se v jaké jsme nyní fázi.

Dostupnost MHD

Výborná dopravní dostupnost na linky Metra C.  V obci zastavují (ve vzdálenosti pouhých 330 metrů) příměstské autobusové linky 368 v trase Praha – Ládví (20 minut).

Spojení do Prahy

Ceník domů

Pojďte dál

V našich domech (“B” “C”) s užitnou podlahovou plochou 144 m2 se bude líbit i velkým rodinám. Každé dítě bude mít svůj pokojíček, takže se vám nebudou válet hračky po celém domě a díky dvěma koupelnám a třem toaletám se nestane, že by někdo musel stát ve frontě. Centrum domova samozřejmě tvoří velký prosvětlený obývák s kuchyní a jídelnou, kde se potká u jídla či televize celá rodina. Umístění ložnice zaručuje klid a kvalitní odpočinek. K relaxaci vybízí i vana v horním patře, a nebo se můžete slunit na zahradě. Rodina se mnohdy neobejde bez druhého auta, proto nabízíme i dům typu “B” s krytým parkovacím stáním rovnou pro dvě vozidla s plochou 33,5 m2.

O něco menší dům (typ “A”) nabídne podlahovou plochou 122 mkdy se v přízemí nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, místnost pod schody, koupelna + WC (mj. s plánovaným prostorem pro pračku a sušičku) s kotlem, dále šatna a jeden pokoj. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC. 

V nabízené ceně je zahrnut jak pozemek pro zahradu, tak i prostor před domem kde je parkovací stání  – naše typové domy “A” a “C” dále rodinný dům jehož součástí domu garáž pro jeden vůz.

Rodinné domy stavíme vždy se vším všudy , tedy “na klíč”.

Standardy

Uvedená cena je za dokončený dům, včetně podlah (plovoucí podlahy Quick Step), obkladů a dlažeb (RAKO Random a Cemento), zařizovacích předmětů (JIKA, PORTA, KLUDI) i vnitřních dveří. V ceně je zahrnuto i parkovací stání ze zámkové dlažby před domem.

Katalog standardů

Technologie

  • Konstrukční systém – zděný Ytong 250 mm
  • Obvodový plášť – zděný s fasádním zateplovacím systémem 80 mm
  • Stropní panely Heluz
  • Střešní krytina fólie DEK
  • Příčky– zděné, Ytong tl. 125 mm

Ke stažení

Dům A - Půdorys 1.NP Stáhnout
Dům A - Půdorys 2.NP Stáhnout
Dům B - Půdorys 1.NP Stáhnout
Dům B - Půdorys 2.NP Stáhnout
Dům C - Půdorys 1.NP Stáhnout
Dům C - Půdorys 2.NP Stáhnout

Nabídka domů

Přesvědčte se sami, že prodáváme domy za cenu bytu.

Zastavěná plocha dle § 2 odst. 7 zákona 183/2006 Sb. Stavební zákon.

Uvedené ceny rodinných domů neobsahují interiérové – nábytkové vybavení (kuchyňskou linku, osvětlení, vestavný nábytek apod.).

Ceník je platný až do vydání nového ceníku, přičemž prodejce si vyhrazuje právo tento ceník kdykoliv změnit, a to až do uzavření písemné Rezervační smlouvy se zájemcem.

Našli jste svůj dům?

Pokud jste se taky zamilovali do Baště a vybrali si svůj domek se zahradou, dejte nám o tom vědět. Ať můžeme společně vymyslet, jak to všechno zrealizovat.

Kontaktujte nás