Postup při koupi

1

První schůzka

Na začátku se sejdeme přímo v místě, kde bude stát váš nový dům. Prohlédnete si parcelu, okolní krajinu a taky se vzájemně více poznáme, což je základ pro dobrou spolupráci.
2

Nezávazná ústní rezervace

Když se vám zalíbí vaše nové bydliště i naše řešení domu, můžete si je rovnou zarezervovat. Dáme vám 24 hodin na rozmyšlenou, než přistoupíme k prvnímu podpisu.
3

Rezervační smlouva

Další schůzka bude u nás v kanceláři, kde sepíšeme rezervační smlouvu a domluvíme termín pro uzavření následné smlouvy (bod 4). Potom budete mít 3 dny na úhradu rezervační jistiny. Smlouva začne platit, jakmile nám přistanou peníze na účtu.
4

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Tato smlouva je obsahově skoro stejná jako ta finální, kupní. Bude v ní uvedeno, za jakých podmínek uzavřeme kupní smlouvu - po kolaudaci a zápisu do katastru nemovitostí vašeho domu.
5

Klientské změny

Pokud se vám nebude líbit naše standardní podlaha či obklady v koupelně, můžete si vybrat z našeho rozsáhlého vzorníku jiné. Totéž platí i o velikosti parkovacího stání či terasy. Vždy jednáme s klienty individuálně dle jejich představ.
6

Kupní smlouva

Poslední podpis a dům i s pozemkem jsou vaše. Díky této smlouvě se stanete jejich oficiálním vlastníkem. A teď už jen zbývá se do vašeho nového domova nastěhovat.