top of page

Na začátku se sejdeme přímo v místě, kde bude stát váš nový dům. Prohlédnete si parcelu, okolní krajinu a taky se vzájemně více poznáme, což je základ pro dobrou spolupráci.

První schůzka

1

Když se vám zalíbí vaše nové bydliště i naše řešení domu, můžete si je rovnou zarezervovat. Dáme vám 24 hodin na rozmyšlenou, než přistoupíme k prvnímu podpisu.

Nezávazná ústní rezervace

2

Další schůzka bude u nás v kanceláři, kde sepíšeme rezervační smlouvu a domluvíme termín pro uzavření následné smlouvy (bod 4). Potom budete mít 3 dny na úhradu rezervační jistiny. Smlouva začne platit, jakmile nám přistanou peníze na účtu.

Rezervační smlouva

3

Tato smlouva je obsahově skoro stejná jako ta finální, kupní. Bude v ní uvedeno, za jakých podmínek uzavřeme kupní smlouvu - po kolaudaci a zápisu do katastru nemovitostí vašeho domu.

 Smlouva o smlouvě budoucí kupní

4

Pokud se vám nebude líbit naše standardní podlaha či obklady v koupelně, můžete si vybrat z našeho rozsáhlého vzorníku jiné. Totéž platí i o velikosti parkovacího stání či terasy. Vždy jednáme s klienty individuálně dle jejich představ.

Klientské změny

5

Poslední podpis a dům i s pozemkem jsou vaše. Díky této smlouvě se stanete jejich oficiálním vlastníkem. A teď už jen zbývá se do vašeho nového domova nastěhovat.

Kupní smlouva

6

POSTUP PŘI KOUPI

bottom of page