Realizované projekty

Naše společnost za 19 let své existence postavila více než 115 rodinných domů. Všechny realizované projekty naleznete zde.

Projekt Klecany - Spojařská

V srpnu 2013 jsme zahájili výstavbu prvních domů z projektu Klecany - Spojařská. Žádost o kolaudaci prvních domů bychom rádi podali na přelomu února a března. Byty z první etapy tak budou záhy připraveny k předání klientům- nejpozději však v dubnu 2014. Druhá etapa projektu je aktuálně v prodeji. Prodej třetí etapy spustíme v únoru. Spojení s Prahou je zajišťováno autobusovými linkami příměstské dopravy č. 371 a 374, končícími u stanice metra C Kobylisy. Spojení mezi oběma břehy Vltavy je zajištěno celoročně přívozem pro pěší a cyklisty. V areálu školy Klecany se nyní nachází také mateřská školka, základní umělecká škola a od dubna 2012 i víceúčelový sportovní areál s možností využití běžecké dráhy, hřiště pro fotbal, basketbal, házenou, volejbal, tenis a další sportovní aktivity. Areál slouží nejenom žákům klecanské školy, ale také veřejnosti. Několik restaurací, potraviny, obecní úřad, stavební úřad a Česká pošta a městská knihovna. Lékařská péče je ve městě zajištěna soukromými praktickými lékaři pro dospělé i děti a dále zubním lékařem.

Detaily projektu

Projekt Líbeznice - Za Líbeznickým potokem

V červnu letošního roku jsme dokončili a v příštích týdnech budeme předávat 5 řadových rodinných domů v rámci třetí etapy projektu U Cihelny (celkem 24 ŘRD). Právě nyní ve stejné ulici tj. Antonína Judytky v Líbeznicích probíhá výstavba 7 řadových domů - projekt Líbeznice Nad Cihelnou. Dne 10. 6. 2013 jsme zahájili stavbu ještě tří, koncepčně velmi blízkých, domů v této lokalitě na protějších pozemcích. Tyto domy budou připraveny k předání klientům nejpozději v únoru 2014. Cena domů startuje na částce 3.499.000,- Kč a to včetně DPH, pozemku, zámkové dlažby, kvalitních plovoucích podlah, obkladů a dveří. Zastavěná plocha domu je 69 m² a celková podlahová plocha ve dvou plnohodnotných patrech je 109,6 m². Velikost samotných zahrad krajových domů dosahuje výměry 254 m². V této kategorii domů jsme zde poprvé v celé ploše domu použili teplovodní podlahové vytápění, které má klient již zahrnuto v ceně! Se spotřebou 65 kW / m² / rok se energetická náročnost domu nachází v třídě B - tedy velmi úsporná (podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.).

Detaily projektu

Projekt Zdiby - Park Zdiby 2

V polovině dubna roku 2011 jsme začali stavět první dva z celkového počtu sedmi dvojdomů v obci Zdiby. V současné době jsou dokončovány poslední dva dvojdomy. Za cenu 4,2 mil. Kč zákazník dostává kompletě dokončený dům včetně DPH, pozemku, zámkové dlažby, kvalitních plovoucích podlah, obkladů, dveří atd. Zastavěná plocha domku je 88 m2 a celková užitná plocha ve dvou plnohodnotných patrech je 136m2. Domy se nacházejí v uzavřeném komplexu, kde je vjezd pouze na kartu. V nejbližším okolí je nádherná krajina obklopená lesy pouze 1 km od hranice Prahy.

Detaily projektu

Projekt Zdiby - Slunečná stráň

Projekt 2 rodinných dvojdomů a 3 samostatně stojících rodinných domů se realizuje ve vilové lokalitě v obci Zdiby. Soubor vzniká v nádherné krajině Vltavského údolí v blízkosti chráněné přírodní oblasti Dolní Povltaví. Cesta autobusem k metru C - Kobylisy trvá přibližně 10 minut. V místě jsou základní škola a sportovní areál. Nedaleko lokality je k dispozici největší nákupní a zábavní zóna v České republice Obchodní centrum Letňany. Poslední volný dům!

Detaily projektu

Projekt Líbeznice - U Cihelny

V červnu roku 2012 jsme dokončili a úspěšně předali klientům 19 rodinných domků v obci Líbeznice. V současné době připravujeme stavbu ještě 5-ti stejných domků v této lokalitě na protějších pozemcích, které budou připraveny k předání klientům v květnu 2013. Ceny se dle velikosti pozemků budou pohybovat v rozmezí od 3,3 do 3,6 mil. Kč a to včetně DPH, pozemku, zámkové dlažby, kvalitních plovoucích podlah, obkladů a dveří. Zastavěná plocha domku je 65 m² a celková podlahová plocha ve dvou plnohodnotných patrech je 106 m².

Detaily projektu

Projekt Líbeznice - Nad Cihelnou

Na přelomu února a března jsme začali s výstavbou 7 řadových rodinných domů v Líbeznicích. Tedy v lokalitě, jež bezprostředně sousedí s naší stávající, klienty velmi žádanou výstavbou v rámci projektu U Cihelny.  Ceny domů jsou stanoveny na příznivých 3,99 mil. Kč a to včetně DPH, pozemku, zámkové dlažby, kvalitních plovoucích podlah, obkladů a dveří. Zastavěná plocha domku je 78 m² a celková podlahová plocha ve dvou plnohodnotných patrech je 124 m². Ceny krajových domů jsou vyšší, nicméně klient vyšší investicí získává větší pozemek okolo domu. Poprvé jsme zde, a to v celé ploše domu (vyjma garáže) použili teplovodní podlahové vytápění, které je již zahrnuto v ceně! Se spotřebou 57 kW / m² / rok se energetická náročnost domu nachází v třídě B - tedy velmi úsporná (podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.).

Detaily projektu

Projekt Bašť - Nová Bašť

Dne 15. listopadu 2010 jsme ukončili výstavbu dvou rodinných dvojdomů v obci Bašť. Každý dům je samostatný a má vlastní číslo popisné. Zastavěná plocha je 91 m² a ve dvou plnohodnotných patrech se nachází 144 m² užitné plochy. Uvedené ceny jsou konečnéza kompletní dům včetně DPH, pozemku, parkovacího stání pro dvě auta ze zámkové dlažby, chodníčků okolo domu, kvalitních dveří, obkladů, dlažeb a plovoucích podlah. Poslední dům je připraven k předání ! Nabízíme Vám též možnost navštívit vzorový dům.

Detaily projektu

Projekt Klecany - Klecanská alej

Od druhé poloviny roku 2009 do června 2010 se realizoval projekt 18 domů - 3 dvojdomů a 4 trojdomů - v ulicích U kasáren a Spojařská v obci Klecany.

Projekt Zdiby - Pod Zlatým kopcem

Komplex 27 rodinných domů v ulici Nad mezí vznikal od poloviny roku 2008 do konce roku 2009.

Projekt Zdiby - Park Zdiby

16 rodinných bungalovů bylo postaveno v ulici Jedlová mezi dubnem 2007 a únorem 2008.