Aktuální projekty

Projekt Bašť - (r)Evoluční III

Vážení klienti,

     Nabízíme Vám posledná část třetí etapu výstavby v Bašti - (r)evoluční . V této etapě se dostávají do prodeje domy č. 64 až 71.  Opět se jedná o RD 4+1 o celkové podlahové ploše 119,8 m² s prodejní cenou od 5.199.000,- Kč, která zahrnuje pozemek (od 402 m²), DPH a kvalitní vybavení již ve standardu i teplovodní podlahové vytápění. 

     V přízemí se nachází prostorný, z velké části prosklený obývací pokoj s výhledem do zahrady. Kuchyň je v přímém spojení s obývacím pokojem, ale navržena byla tak aby její "chod" nerušil. Prostor pod schody je možnou využít jako spižírnu. Dále Vám dům nabídne prostorné zádveří s WC.

      Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC. Chodba nabízí dostatek prostoru pro vestavěné skříně a je jedinečným způsobem prosvětlena dvojicí prosklených stěn ze schodiště. Podlahová plocha činí 119,8 m² ve dvou plnohodnotných patrech a k tomu získáváte zahradu o výměře od 402 m², která nabízí dostatek prostoru pro trávení volného času. Další z našich předností je, že nevyžadujeme průběžné financování výstavby. Dá se říci, že vše platíte až při vlastním předávání domu. Předání těchto domů je plánováno na prosinec 2018.

     Veřejná příměstská doprava v Bašti je poskytována s návazností na metro „C“. V místě jsou dvě mateřské školky (včetně anglické), jesle, hřiště, rybník, několik restaurací, rodinné centrum, potraviny, Obecní Úřad, a nově restaurovaná knihovna. Další občanskou vybavenost naleznete ve 2 km vzdálené obci Líbeznice, kde je mj. zdravotní středisko, škola, Tesco Express, restaurace a obchody.

 NOVINKA 28. 7. 2017: - do prodeje v rámci III. etapy byly, pro velký zájem,  zařazeny další čtyři domy s plánovaným dokončením v listopadu 2018

Detaily projektu

Projekt Bašť - (r)Evoluční II

V pořadí etapa (r)Evoluční, kterou tvoří 16 bytových jednotek byla v listopadu 2016 vyprodána. Tyto domy budou dokončeny v červnu 2017. Prodej II. Etapy s plánovaným dokončením prvních domů v prosinci 2017 byl zahájen 28. 11. 2016, kde si Vám dovolujeme nabídnout (r)evoluční RD 4+kk o celkové podlahové ploše 119,8 m² s prodejní cenou 4.410.000,- Kč, která zahrnuje pozemek (od 405 m²) jakož i DPH a nadstandardní vybavení i teplovodní podlahové vytápění. 

V přízemí se nachází rozlehlý, z velké části prosklený obývací pokoj s výhledem do zahrady. Kuchyň je v přímém spojení s obývacím pokojem, ale navržena byla tak aby její "chod" nerušil. Dále Vám dům nabídne prostorné zádveří s WC a rovněž i místnost pod schody-technické zázemí domu. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC. I horní půdorys domu doznal změn. Chodba nabízí dostatek prostoru pro vestavěné skříně a je jedinečným způsobem prosvětlena dvojicí prosklených stěn ze schodiště. Podlahová plocha činí 119,8 m² ve dvou plnohodnotných patrech a k tomu získáváte zahradu o výměře od 404 m², která nabízí dostatek prostoru pro trávení volného času. Další z našich předností je, že nevyžadujeme průběžné financování výstavby. Dá se říci, že vše platíte až při vlastním předávání domu. 

Veřejná příměstská doprava v Bašti je poskytována s návazností na metro „C“. V místě jsou dvě mateřské školky (včetně anglické), jesle, hřiště, rybník, několik restaurací, rodinné centrum, potraviny, Obecní Úřad, a nově restaurovaná knihovna. Další občanskou vybavenost naleznete ve 2 km vzdálené obci Líbeznice, kde je mj. zdravotní středisko, škola, Tesco Express, restaurace a obchody.

Detaily projektu

Projekt Bašť - (r)Evoluční

Naše (r)evoluční nové domy mají oproti velikostně stejným domům v projektu Za Bažantnicí modifikované prostorové řešení. Uspořádní místností v domě bylo vytvořeno na základě poznatků a zpětné vazby od našich klientů. 
 
V přízemí se nachází rozlehlý, z velké části prosklený obývací pokoj s výhledem do zahrady. Kuchyň je v přímém spojení s obývacím pokojem, ale navržena byla tak aby její"chod"nerušil. Dále Vám dům nabídne prostorné zádveří s WC a rovněž i místnost pod schody-technické zázemí domu. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC. I horní půdorys domu doznal změn. Chodba nabízí dostatek prostoru pro věstavěné skříně a je jedinečným způsobem prosvětlena dvojicí prosklených stěn ze schodiště. Čistá podlahová plocha činí 111,1 m² ve dvou plnohodnotných patrech a k tomu získáváte zahradu o výměře 410 m², která nabízí dostatek prostoru pro trávení volného času. Další z našich předností je, že nevyžadujeme průběžné financování výstavby - 96% z celkové ceny platíte až při vlastním předávání domu. 
 
Veřejná příměstská doprava v Bašti je poskytována s návazností na metro „C“. V místě jsou dvě mateřské školky (včetně anglické), jesle, hřiště, rybník, několik restaurací, rodinné centrum, potraviny, Obecní Úřad, a nově restaurovaná knihovna. Další občanskou vybavenost naleznete ve 2km vzdálené obci Líbeznice, kde je mj.zdravotní středisko, škola, Tesco Express, restaurace a obchody. Další vyžití nabízí multifunkční areál YARD RESORT, který se nachází pouhé 2 km.
 
Nabízíme Vám (r)evoluční RD 4+kk o celkové podlahové ploše 117,5 m² (dle NOZ) Prodejní cena 4.275.000,- Kč je konečná a zahrnuje pozemek  (parcelou 478 m²) jakož i DPH a nadstandardní vybavení i teplovodní podlahové vytápění. 

Detaily projektu

Projekt Líbeznice - Panská

Projekt Líbeznice - Panská je situován do klidného prostředí obce, kde okolní domy, komunikace a chodník jsou již dokončené, veškerý stavební ruch skončil. Pocit soukromí pak umocňuje privátní příjezdová komunikace a samotné umístění domů k zahradám sousedních domů. Panská nabízí prostorně ve dvou dvoupodlažních dvojdomech, s plnohodnotným druhým patrem, o celkové ploše 112 m² s pozemkem od 306 m². Tyto domy budou připraveny k předání klientům na přelomu dubna a května 2017.

Detaily projektu